Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ніжинські таксисти заробляють на коронавірусі


Ніжинські таксисти заробляють на коронавірусі

Станом на 15 вересня від коронавірусу в області померло 44 людини. 196 перебувають на госпіталізації в медзакладах, 1324 людини лікуються амбулаторно, 1310 — одужали.3 14 вересня до Бобровицького району, що потрапив до червоної зони за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій додали Ніжин та Носівський район (Ніжинський район у помаранчевій зоні). У червоній — заборонена робота навчальних закладів, кафе, ресторанів, громадського транспорту. Немає автобусного сполучення з іншими населеними пунктами, а на залізничних станціях потяги не забирають пасажирів.

Для сотень жителів, які їздять з Ніжина на роботу до Києва — це катастрофа. З ніжинської автостанції щодня було по 130 рейсів, у тому числі до Чернігова, Києва, Полтави. Нині вона зачинена. Усі працівники у відпустці без збереження заробітної плати (за власний рахунок).

Аби дістатися на роботу до столиці, люди їдуть до села Ніжинське (станція Григоро-Іванівка), що за шість кілометрів від Ніжина, і не потрапила до червоної зони. Добираються хто як може: на велосипедах, скутерах, а кому ніде їх лишити — на таксі. А таксисти заломили високу ціну — 120 гривень, стільки коштує квиток на автобус Ніжин-Київ. А як кому терміново, то і по 260 гривень правили. Людям нікуди діватися — платять.


Обмеження діятимуть протягом чотирнадцяти днів. Потім їх мають переглянути. Якщо ситуація із захворюванням піде на спад — відмінять.

Нині у Ніжинській центральній міській лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні в провізорному відділенні №1 36 пацієнтів, з них 24 з діагнозом пневмонія, 12 — COVID-19. У провізорному відділенні №2 36 пацієнтів, з них з пневмонією — 23, з коронавірусом — 13. В інфекційному відділенні — 29 . Всього у лікарні 54 пацієнти з підтвердженою методом ПЛР коронавірусною інфекцією.

Як повідомила на щотижневій оперативній нараді директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко, на амбулаторному лікуванні, тобто вдома у Ніжині лікується 133.

Щодня хворих додається. Ситуація з «короною» у Ніжині залишається складною.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №38 (1792), 17 вересня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: таксі, коронавірус, червона зона, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект