Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках з’явиться соціальне таксі

У Прилуках з’явиться соціальне таксі

 

Про цю послугу люди з особливими потребами мріяли десятки років. Та чомусь питання не вирішувалось. Та ось нарешті крига скресла.Валентин Попко директор Прилуцького центру соціального обслуговування
розповів, що таксі з’явиться завдяки підтримці посольства Японії і міжнародної організації з міграції при ООН. До Ніжину передали новенький автомобіль, в який можуть заїхати інваліди-колясочники. Вартість цього спеціалізованого автомобіля 1 млн. 355 тисяч гривень.

Послугами соціального таксі можуть скористатися усі мешканці міста, які мають обмеження рухової активності, як постійну так і тимчасову.

Аби скористатися послугами соціального таксі, слід подати заявку до Прилуцького терцентру. Зараз переглядається кількість безкоштовних поїздок.

Окрім того, на базі Прилуцького терцентру діє пункт прокату засобів реабілітації - ходунки, коляски тощо. На сьогодні Прилуцький терцентр відвідує близько 1500 осіб, серед них і люди з особливими потребами. Тут вони отримують допомогу профільних фахівців та соціалізацію.

Відвідувачі Прилуцького терцентру можуть, окрім консультацій психолога абсолютно безкоштовно скористатись послугами перукаря та навіть чоботаря пана Миколи - на всі руки майстра.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, таксі, інваліди

Добавить в: