Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіли 92 людини, одужали 36, двоє - померли


На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіли 92 людини, одужали 36, двоє - померли

У Чернігівській області за минулу добу на коронавірус захворіли 92 людини. З них більшість хворих виявили у Чернігові та Борзнянському районі: 23 і 18 відповідно. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.Також захворювання підтвердили у чотирнадцяти ніжинців, дев'яти мешканців Куликівського та семи - Ніжинського районів. По п'ять людей інфікувалися у Талалаївському та Сновському районах, по три у Варвинському, Корюківському та Чернігівському. По одному хворому у Городнянському і Корюківському районі.

З них дев'ять перебувають у лікарнях, решта на самоізоляції вдома.

Крім того, від COVID-19 померли двоє людей: 88-річна жителька Борзни та 66-річна з Прилук. Вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг коронавірусної хвороби.

За минулу добу одужали 36 людей: по дев'ять у Бобровицькому та Носівському районах, сім - у Талалаївському, п'ять - у Куликівському, три - у Чернігові, двоє - у Козелецькому - 2, одна людина у Городнянському районі.


З них четверо були у лікарнях.

Загалом в нашому регіоні 2975 людина інфікувалася коронавірусом. З них 1346 одужали, 1386 лікуються вдома, 188 знаходяться у лікарнях.

46 людей померли, 9 померлих - із супутнім діагнозом COVID-19.

Загалом в області 1574 хворіють на COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 427 ПЛР-досліджень та 680 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект