Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіла 81 людина, одужали 34, двоє - померли


На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіла 81 людина, одужали 34, двоє - померли

У Чернігівській області за минулу добу на коронавірус захворіла 81 людина. З них більшість хворих виявили у Носівському та Бахмацькому районах: 18 та 15 відповідно. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.Також захворювання підтвердили у десяти ніжинців, одинадцяти чернігівців, двох прилучан, у восьми жителів Козелецького, семи - Прилуцького та чотирьох Ніжинського районів. По двоє людей захворіли у Коропському і Менському районах, по одному у Чернігівському й Городнянському. З них 4 перебувають у лікарнях, решта на самоізоляції вдома.

Крім того, від COVID-19 померли двоє людей: 57-річний житель Бахмача та 75-річний чоловік зі Сновського району. Вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг коронавірусної хвороби.

За минулу добу одужали 34 людини: одинадцять прилучан, 17 жителів Бобровицького району, по два одужавших з Ічнянського, Коропського, Сновського районів. З них двоє були у лікарнях.


Загалом в нашому регіоні 2883 людина інфікувалася коронавірусом. З них 1310 одужали, 1324 лікуються вдома, 196 знаходяться у лікарнях.

44 чоловіка померли, 9 померлих - із супутнім діагнозом COVID-19.

Загалом в області 1520 хворіють на COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 354 ПЛР-досліджень та 645 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект