Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Київ і 19 областей не готові до пом'якшення карантину — МОЗ


Київ і 19 областей не готові до пом'якшення карантину — МОЗ

Станом на 13 вересня Київ та 19 областей не готові до пом'якшення карантиних заходів.Як свідчать дані МОЗ, не готові до пом'якшення карантину Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

У всіх цих регіонах перевищено показник захворюваності за 14 днів на 100 тисяч населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжин та Носівський район – у «червоній» карантинній зоні

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд; середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів; показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Що відомо
  • В Україні за минулу добу, 12 вересня, виявили 2 476 хворих на коронавірус. Від початку епідемії загалом їх зафіксовано 154 335.
  • У Києві за минулу добу 12 вересня 310 людей захворіли на COVID-19.

Джерело: Суспільне

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, COVID-1

Добавить в:


ЦентрКомплект