Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Бобровицькому районі школи підуть на дистанційне навчання, дитсадки і заклади харчування закриють


У Бобровицькому районі школи підуть на дистанційне навчання, дитсадки і заклади харчування закриють

Навчальні заклади Бобровицького району перейдуть на онлайн освіту, кафе, ресторани та торгові центри там закриють. Про це Суспільному повідомив заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван.Все через те, що район потрапив до «червоної» зони адаптивного карантину. Вступити в силу посилені заходи мають з 7 вересня. Тоді 16 шкіл району перейдуть на дистанційне навчання, а 19 дитячих садочків тимчасово закриють.

Транспорт ходитиме, однак наповнюваність має бути не більше 50%. Не можна буде збиратися більше ніж сотні осіб в одному місці. Кафе, ресторани та торгові центри не працюватимуть. Норми діятимуть 14 днів. Потім їх переглянуть.

Нагадаємо, згідно з рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 4 вересня, Бобровицький район потрапив до червоної зони. Ніжин, Ніжинський та Носівський райони – до помаранчевої. Чернігів та Прилуки, а також Борзнянський, Варвинський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Куликівський, Сновський, Срібнянський та Талалаївський райони віднесли до жовтої зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворих на коронавірус на Чернігівщині прийматимуть дві лікарні другої хвилі

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровицький район, червона зона, карантин

Добавить в:


ЦентрКомплект