Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Ковід» дістався до головного лікаря обласної лікарні
Рекламодателям

Радио
Радио

«Ковід» дістався до головного лікаря обласної лікарні

Обговорюють, що «ковід» дістався до генерального директора Чернігівської обласної лікарні (гендиректорами тепер називають головних лікарів), лікаря вищої категорії з організації та управління охорони здоров’я та пульмонології Андрія Жиденка, що Андрій Михайлович на самоізоляції.Медичний директор з лікувально-діагностичної роботи Чернігівської обласної лікарні Валерій Чобітько підтвердив, що гендиректор не на роботі.

— Як самопочуття? — подзвонила Андрію Жиденку на мобільний.

Відповідав енергійно.

Вимушено зробив перерву в роботі і керівник ічнянської центральної районної лікарні Григорій Ярошик.


— Тільки недавно приступив до справ, був на самоізоляції по «ковіду», — 14 серпня телефоном сказав Григорій Олексійович. — Не заразився, дякувати Богу, але був контактним.

— Професія лікаря стала небезпечною для медиків та для їхніх родин. Скільки ще керівників медзакладів захворіли «ковідом» чи були контактними? — поцікавилася в управлінні охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації.

— Все у звичайному режимі, — відповів начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш.

З початку пандемії станом на 17 серпня 2020 року в Чернігівській області захворіло 145 медичних працівників, повідомляє офіційний сайт державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Загальна кількість хворих з початку пандемії 1241. Одужало 697. Померло 24 людини.

На 17 серпня активних випадків по області 518, інформує управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА. За добу виявили 24 нових хворих. Інфікування підтвердили у 10 прилучан, семи мешканців Коропщини, чотирьох чернігівців, двох жителів з Козелеччини та одного з Ніжинщини.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №34 (1788), 20 серпня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Андрій Жиденко, Григорій Ярошик, Петро Гармаш, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект