• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міжнародний спортивний комплекс у Чернігові не будуватимуть – не рентабельно


Міжнародний спортивний комплекс у Чернігові не будуватимуть – не рентабельно

 

У Чернігові не будуватимуть Міжнародний спортивний комплекс, бо проводити змагання міжнародного рівня все одно не вдасться. Про це сьогодні під час ранкової наради сказав міський голова Владислав Атрошенко. Натомість у Мар’їному гаю побудують менший за розмірами Палац спорту.«Міжнародні ми практично не мали шансів жодних проводить, тому що там десятки років стоять у черзі міста найрозвинутіших країн світу. Хоч би що ми тут не побудували, дуже мала ймовірність провести міжнародні змагання», - сказав Атрошенко.

Міжнародний комплекс дорожче утримувати. Якщо його побудувати, то з’явиться можливість проводити відбіркові змагання і отримувати дохід. Щоправда, цих грошей на утримання закладу все одно не вистачить, сказав міський голова.

«Ми порахували ті кошти, які ми могли залучити з відбіркових змагань по усіх федераціях. І дійшли висновку, що та прибуткова частина значно менша, аніж та різниця, яка виникає при обслуговуванні більшого й меншого об’єктів», - сказав Атрошенко.


Рішення про те, де і яким за розміром будувати об’єкт ухвалювали, за словами міського голови на «наближених до громадських, професійних таких, слуханнях».

Нагадаємо, 12 серпня у міській раді зібралися на обговорення пропозицій представники федерацій спорту, начальники управлінь міськради та представники медіа. Бюлетені на папері намалював міський голова, кожен підписав. З 46-ти учасників 39-ть підтримали будівництво у Мар’їному гаю (менший за розмірами Палац спорту), 6-ть - на проспекті Миру (там пропонували побудувати Міжнародний комплекс), один бюлетень визнали недійсним. Такі обговорення не можна назвати громадськими слуханнями, а отже, вони не мають юридичної сили, сказав Павло Пущенко, голова ГО «Освітній центр «Ініціатива».

Нагадаємо, в районі Мар'їного гаю спорткомплекс орієнтовно обійдеться у 325 мільйонів, за розрахунками проектантів. Площа - 9 тисяч 300 метрів квадратних.На 100 мільйонів дорожче коштувало би будівництво палацу в мікрорайоні ЗАЗ. Він був би більшим - близько 15 тисячах метрів квадратних.

Читайте також: Палац Спорту у Чернігові будуватимуть у Мар’їному гаї

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорткомплекс, Палац спорту, Мар’їн гай

Добавить в:
 
 


Центр Комплект