• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Будівництво палацу спорту у Чернігові коштуватиме 400 мільйонів гривень


Будівництво палацу спорту у Чернігові коштуватиме 400 мільйонів гривень

 

400 мільйонів гривень коштуватиме будівництво палацу спорту в Чернігові. Таку попередню вартість озвучив на нараді у міськраді начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп.Ще близько семи з половиною мільйонів, з його слів, коштуватиме сам проект.

Проект розробив Володимир Шумілін, представник товариства з обмеженою відповідальністю «Спортпроект». Він і зареєстрував на нього авторське право, сказав В’ячеслав Почеп.

«Ми зустрічалися з керівником Шуміліним. Він отримав ліцензію, що є засновником цієї ідеї. То, ми сьогодні маємо по закону вимоги, щоб тільки з ним замовляти цей проект, щоб не виносити його повністю на загал, на закупівлю через Прозоро», - каже В’ячеслав Почеп.


Владислав Атрошенко попередньо сказав, що ціна будівництва палацу спорту прийнятна. Проект Володимира Шуміліна обговорюватимуть на цьому тижні.

Нагадаємо, будуватимуть палац спорту у Мар’їному гаї у Чернігові. За це проголосували представники федерацій спорту, начальники управлінь міськради та представники медіа на зустрічі, яка відбулася торік у серпні в міськраді. Тоді ж, за словами проектантів, орієнтовна ціна будівництва спорткомплексу у Мар’їному гаї становила 325 мільйонів гривень. На 100 мільйонів дорожче обійшлося б будівництво палацу Спорту на ЗАЗі.

UA: Чернігів. Фото: Володимир Шумілін (ТОВ "Спортпроект")

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: палац спорту, В’ячеслав Почеп, будівництво

Добавить в:
 
 


Центр Комплект