• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Палац спорту у Чернігові будуватимуть


Радио

Палац спорту у Чернігові будуватимуть

Будівництво Палацу спорту у Чернігові переходить у практичну площину. Наразі вирішується питання щодо вартості проєкту майбутнього комплексу.В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва ЧМР: «На минулому тижні ми спілкувалися з розробником проєкту. Вони нам надали сертифікат про авторські права, які вони отримали за те, що розробили дизайнерський проєкт»

Нагадаємо, минулого року у Чернігові йшла інтенсивна робота щодо обговорення перспектив появи у місті Палацу спорту. Пропонувалося кілька варіантів для майбутньої локації. Тоді зупинилися на території в 1,2 га землі в районі Мар’їного гаю та вулиці Пушкіна. Розробник: представник ТОВ «Спорт Проект» Володимир Шумілін презентував спортивній громаді Чернігова попередню концепцію майбутнього палацу. Її підтримали.

В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва ЧМР: «Те, що це буде унікальний в Україні об’єкт, я не сумніваюсь, це 100%. До речі, сьогоднішній підрядник, який розробляє проєкт, він колись був заступником Міністра молоді та спорту України, і він каже, я гарантую, що ми будемо залучати сюди кошти як державного бюджету, так і кошти іноземних інвестицій, які будуть вигідні і місту, і Україні в цілому».

Попередній кошторис Палацу спорту оцінюється десь у 400 млн. грн., але це ціна не остаточна. Скоріш за все, вона буде більшою, впевнений керівник Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради В’ячеслав Почеп. Поки що місто та проектанти мають дійти компромісної згоди щодо вартості проектних робіт.

В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва ЧМР: «На мою особисту думку, проект навряд чи може коштувати менше ніж 7 мільйонів. Але це моя думка, з огляду на те, що я вбачаю. У проектувальника вона набагато більша».

Після підготовки проекту наступним кроком буде пошук фінансових ресурсів для його реалізації. Варіанти пропонуються різні. Один із можливих та найбільш привабливих це участь у державній програмі з розвитку спортивної інфраструктури на умовах співфінансування з міського бюджету.

В’ячеслав Почеп, начальник Управління капітального будівництва ЧМР: «Сьогодні існують такі програми в Україні. Головне, щоб ми в ці програми якимось чином потрапили. Головне, щоб нас хтось туди лобіював. Якщо це відбудеться, значить місто отримає дуже чудовий, я міркую, що ексклюзивний об’єкт – Палац спорту».

Нагадаємо, під час громадського обговорення за участі представників спортивних федерацій України, які заявили, що зацікавлені у появі сучасної бази для тренувань та спортивних змагань, у Чернігові аналізували економічні перспективи майбутнього Палацу спорту. Говорили про його окупність за умови залучення до Чернігова коштів, які передбачені у бюджетах спортивних федерацій для підготовки спортсменів та проведення як змагань, так і спортивних зборів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Палац спорту, В’ячеслав Почеп, будівництво, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект