• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Щоб не встановлювати додаток «ДіЙ Вдома», громадянин Китаю пропонував хабар


Щоб не встановлювати додаток «ДіЙ Вдома», громадянин Китаю пропонував хабар

Вчора надвечір, 10 серпня в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» громадянин Китаю здійснив спробу підкупу прикордонника запропонувавши 300 доларів США за невстановлення додатку «ДіЙ Вдома».
Це вже вдруге за добу громадяни хабарницьким шляхом намагалися порушити правила в’їзду в Україну та санітарно-карантинні вимоги. Нагадаємо, вчора вранці в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» громадянин України, намагаючись «вирішити» питання щоб не встановлювати собі і дружині мобільного додатку «ДіЙ Вдома», здійснив спробу підкупу та дати хабар у розмірі 400 гривень і 1000 російських рублів.

В обох випадках прикордонники від хабарів відмовились, натомість проінформували співробітників Нацполіції, щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

В.о. начальника прес-служби Майор Галина Шеховцова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кордон, «ДіЙ Вдома», коронавірус

Добавить в: