Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Огірків менше, а ціна майже та сама»


«Огірків менше, а ціна майже та сама»

Цьогоріч, жаліються господині, особливого врожаю на огірки немає. Ще з весни жалілися, що, як ніколи, доводилось пересівати. І не один раз. Найзатятіші підсівали ще й у червні, і навіть у липні.На базарі за кіло зелененьких правлять 15 гривень. Для такої пори ціна висока.

Тож люди, які приймають і здають огірки, і собі мають озолотитись?

— Та де там, — не підтверджує теорію Надія Петрусенко з Макошиного Менського району. Селище славне огірками. їх тут тоннами беруть для консервування на завод «Верес». — Семисантиметрові приймають по 16 гривень. Дев’ять сантиметрів — по 12. Тогоріч на гривню-дві дешевшими були. Так і врожай же не порівняти.

У минулому році здали на 4500 гривень. Цього поки що на 2500 назбирали. Гадаю, ще тижнів два будуть рости. Може, й до минулорічної цифри доберемо.


Так це у нас, можна вважати, ще вродило. На городі чорнозем. Хоч дощі, хоч посуха — на врожай не впливає. А люди жаліються, що і по два, і по три рази пересівали. То померзло, то помокло. А зараз жовкнуть.

Ми город останніми оремо. Чоловік тракторист. Поки інших обслужить, тоді тільки спої, обробляє. Але з того не печалимось.

Сію завжди я. Легка рука. Тьху-тьху.

А вже збирає, сортує і здає син. Тогоріч якось раніше пішли. Уже в двадцятих числах червня були. А це тільки 15 липня здавати почали.

Вибирає щодня. Здає через день.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №31 (1785), 30 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: село Стаси, пожежа, діти

Добавить в:


ЦентрКомплект