Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Відомий мандрівник Олександр Волощук змінює професію


Відомий мандрівник Олександр Волощук змінює професію

Їх у нього, відверто кажучи, і так не одна. Всі - від захоплення. Крім того, що Олександр обійшов майже всю планету, він ще й пише книжки. І не тільки про мандрівки. Про футбол, наприклад. Адже він свого часу очолював прес-службу жіночого футбольного клубу «Легенда». А нещодавно видав книгу. І, мабуть, найперше презентував її у краєзнавчому клубі «Колекціонер» (голова Валентин Іванець). Як інакше: автор сам є членом цього клубу.У неділю, 26 липня, Олександр Волощук під час зібрання клубу розповів про історію створення книги «Легенда молодости нашей», в якій зібрав унікальні факти про команду, про гравчинь, максимально точно подав статистичні і протокольні дані про виступи в чемпіонатах і Кубку країни, в міжнародних матчах, навіть є інформація про звичайні маловідомі товариські зустрічі.

Книгу отримали всі бажаючі члени клубу з дарчим написом автора. Але є ще замовлення.


Голова краєзнавчого клубу «Колекціонер» Валентин Іванець сам палкий прихильник футболу і жіночого зокрема. Він чудово пам’ятає перші матчі «Легенди» на центральному стадіоні імені Юрія Гагаріна, адже арена «Текстильник» лише будувалася. Перші кроки чернігівських дівчат у такому начебто чоловічому виді спорту так його зачарували, що Валентин вболівав за команду до останніх її днів і жалкує, що нині вже немає «Легенди».Три десятиліття жіночого футбольного клубу все ж не пройшли даром. Пам’ять про клуб -в серцях палких прихильників. І... в книзі про цю легендарну футбольну команду, яка приносила славу Чернігову.

Віталій Адруг, «Деснянка» №30 (817) від 30 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Волощук, книги, Адруг, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект