Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колір Чернігівщини: зелений, червоний, помаранчевий чи жовтий?


Колір Чернігівщини: зелений, червоний, помаранчевий чи жовтий?

Колись Чернігівщину називали червоною зоною. Бо голосувала за комуністів. Потім помаранчевою. Бо за помаранчевих. Тепер же колір областей визначають за коронавірусом.22 липня в Україні продовжили карантин до 31 серпня. У той же час уряд повідомив, що Україну поділять на чотири зони — червону, помаранчеву, жовту і зелену. Щоб вчасно реагувати на епідемічну ситуацію.

Зелена зона — «найхолодніша», найближча до зняття карантину. Жовта — обмежень більше. Помаранчева зона — ще більше. Червона зона — найважча ситуація. У ній заборонені транспорт, відвідування дитсадків, шкіл, університетів, кафе та ресторанів, торгово-розважальних центрів. До якої зони віднесуть Чернігівську область?

— Цього ще не знає ніхто, — 28 липня сказав Артем Ярошенко, завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». — Визначатимуть не у нас, а в Києві. Працюватиме державна комісія. Інформація з’явиться на сайтах Міністерства охорони здоров’я

України та Центру громадського здоров’я України.

* * *

На 28 липня по області з початку епідемії 732 лабораторно підтверджених випадки «Ковіду». Про це повідомляє Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України. З цих 732 — 56 дітей і 122 медики. Одужало 554 пацієнти: 126 у лікарнях і 428 удома. Померло 19. За добу виявили три нові випадки. Два на Козелеччині та один у Чернігові.

В Україні 66575 випадків «Ковіду». 36744 одужало. 1629 померло. За добу 919 нових випадків.

P.S. У п’ятницю, 31 липня, стало відомо, що Чернігівська область потрапила до зеленої зони за рівнем поширення коронавірусу.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №31 (1785), 30 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 4 рози, коронавірус, Артем Ярошенко, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект