Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці на коронавірус захворів працівник «Слов’янських шпалер»


У Корюківці на коронавірус захворів працівник «Слов’янських шпалер»

На Корюківщині виявлено дев’ятого хворого на коронавірусну інфекцію. Це другий випадок захворюваності на корюківському підприємстві АТ «Слов’янські шпалери-КФТП».

Про те, що у 57-річного працівника корюківської фабрики коронавірус, остаточно стало відомо 18 липня, коли надійшли результати ПЛР- обстеження.Головний лікар Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко повідомила, що хворий ще 6 липня відчув легке нездужання, на що не звернув уваги. Проте, коли у суботу, 11 липня, поїхав до лісу по гриби й потрапив під дощ, його самопочуття погіршилось.

Уже наступного дня майже до 39 градусів підвищилась температура. У понеділок, 13 липня, він звернувся до сімейного лікаря Наталії Шматок, і вона поставила діагноз «пневмонія». Призначила антибіотики.

Хворому стало краще, та лікарі вирішили перевірити його на коронавірус. І не помилилися. З суботи 18 липня пацієнт перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні Корюківської ЦРЛ.

Поки виявлено 18 осіб, які з ним контактували та могли заразитися. Усі вони перебувають на самоізоляції. Якщо протягом двох тижнів їхнє самопочуття не погіршиться, то за 14 днів кожному зроблять ПЛР-тестування.

З жінкою, працівницею фабрики, у якої коронавірус виявили кілька днів раніше, він перетинатися не міг. Світлана Лещенко каже, що треба шукати джерело розповсюдження інфекції на підприємстві.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Слов’янські шпалери», коронавірус, Світлана Лещенко, ПЛР- обстеження

Добавить в:


ЦентрКомплект