• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 95-річний ветеран з Носівки помер від коронавірусу. Поховали за всіма правилами, котрі диктує ця хвороба


95-річний ветеран з Носівки помер від коронавірусу. Поховали за всіма правилами, котрі диктує ця хвороба

З липня увечері у Ніжинській міській лікарні від коронавірусу помер 95-річний носівчанин Дмитро Прищепа.Співчуття родині на сторінці у фейсбуку висловив голова Носівської ОТГ Володимир Ігнатченко. Співчувають і товариші-ветерани.

— Дмитро Олександрович був найактивнішим учасником хору ветеранів, — згадує Олександра Ляшенко, голова Носівської районної ради ветеранів. — Яскраво читав гуморески. Любив спілкування. Зі школярами зустрічався-з охотою, ділився спогадами. Адже він усю війну пройшов, учасник бойових дій. За фахом юрист. 95-річчя його відсвяткували, у листопаді мало б бути 96. Не дожив. Три дні всього побув у лікарні. Поховали на кладовищі, під вечір четвертого червня. Онук радився зі мною, як знайти ритуальну службу. Домовився у Ніжині. Поховали за всіма правилами, як при цій хворобі (у закритій обробленій труні, без церемонії прощання).

Ймовірно, що Дмитро Олександрович заразився від сусідки. Вона, кажуть, любить їздити по церквах. У неї виявили «Ковід». Захворів і Дмитро Прищепа. Був слабенький, кашляв, ходив хіба що біля дому. Хворобу виявили у доньки. У дружини, 92-річної Катерини Олександрівни, та в онука інфікування не підтвердилося.


* * *

7 липня в області не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу. Можливо, хвороба вже йде на спад? Хотілося б у це вірити. Хоча за вихідні (4-5 липня) на Чернігівщині було плюс 16 інфікованих, Третього липня — плюс 7. Першого липня — плюс 2.

7 липня на дев’яту ранку кількість хворих на «Ковід» по області становила 576, з них дітей — 41, медиків —105. Про це повідомляє Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України. Одужало 363, з них 88 в лікарнях, 275 удома. Померло 15.

По Україні на 7 липня 49607 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Померло 1283. Одужало 22193. За добу — 564 нові випадки.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №28 (1782), 9 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дмитро Прищепа, Носівка, коронавірус, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в: