• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ради зникнуть, дехто лишиться без роботи


Ради зникнуть, дехто лишиться без роботи

Депутати Чернігівської міської ради нещодавно на своєму сесійному засіданні ухвалили рішення про ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних рад.Це лише технічний момент, адже рішення про неутворення двох районних у Чернігові рад на наступний строк (після місцевих виборів) депутати міської ради ухвалили ще у серпні минулого року. Тож ради працюватимуть до кінця поточної каденції (до наступних виборів у жовтні 2020 року).

Також паралельно на ceсії ухвалили ще низку супутніх питань. Зокрема, депутати припинили існування двох районних Служб у справах дітей і двох Управлінь праці та соціального захисту населення. Іх реорганізують у два управління: у справах дітей та праці і соціального захисту безпосередньо у структурі міської ради.

Діючим працівникам буде запропоновано працевлаштуватися в цих управліннях, але якщо вакаиай не буде, то їх звільнять. Вакансій вистачить не на вах. адже відповідно до проекту штатного розкладу, кількість робочих місць зменшиться. Наприклад, у Деснянському управлінні соціального захисту нині 125 працівників, а у Новозаводському - 89. Після реорганізації у відповідному управлінні передбачено лише 189 посад (мінус 25).

В обох Службах у справах дітей - по 11 спеціалістів, але в новому об’єднаному управлінні передбачено не 22 посади. а лише 19. Тож звільнити доведеться трьох працівників.

«Деснянка» №26 (813) від 2 липня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міськрада, припинили_існування, реорганізація, Деснянка

Добавить в: