Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Громади продовжують «полювати» на пластик і встановлюють рекорди


Home net

Громади продовжують «полювати» на пластик і встановлюють рекорди

Традиційно у трьох громадах Чернігівщини – Корюківській, Менській та Сосницькій – на початку літа відкривають «полювання»… на пластик.

Цю важливу в наш час екоакцію започаткували три роки тому корюківські активісти. Екочелендж сусідів залюбки прийняли Менська та Сосницька громади. Цими вихідними менські активісти зібрали рекордну кількість пластику – 668,1 кілограма!


Корюківчани традиційно передають естафету


21 червня на екозмагання у Мені вийшли п’ять команд. Головне завдання – принести найбільше «здобичі». Збирали скрізь: у скверах, біля річки, в центрі та на околицях. За п’ять годин свідомі мешканці райцентру обійшли десятки кілометрів. Переможцями із вражаючим результатом – 225 кілограмів пластику – стала команда «ЕкоМеМ». Решта чотири команди назбирали понад сто кілограмів кожна. А троє 12-річних, наймолодших учасників донесли ще 28 кілограмів. Потрудилися на славу!

Зібраний пластик ініціатори здадуть на переробку до КП «Менакомунпослуга», яке, до речі, забезпечило менян необхідним інвентарем.

Два тижні тому ініціатори-корюківчани зібрали 284,3 кілограма пластику і передали естафету – Менській, Сосницькій та Семенівській громадам із закликом: «Зробимо Сіверщину чистішою разом». Тож хто наступний на встановлення рекорду? На команду переможця очікує подарунок від корюківського молодіжного центру «КУБ».

Сніжана Божок, «Чернігівщина» №26 (791) від 25 червня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюквський, Менський, Сосницький, акція, довкілля, сміття, Божок, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект