Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові квітники прикрашатиме лаванда

У Чернігові квітники прикрашатиме лаванда

В обласному центрі з’явився символ французького Провансу – лаванда.Поки що вона не квітне, та незабаром рослина тішитиме жителів і гостей міста свою красою. Лаванду працівники КП «Зеленбуд» висадили на новому квітнику напроти Чернігівської школи №1. Це єдина в місті клумба з багаторічною рослиною, проте незабаром з’являться квітники зі злакових культур та шавлії.

Таким чином в «Зеленбуді» планують поступово збільшувати кількість квітників у місті з багаторічними декоративними рослинами, адже до цього часу вини висаджували лише однорічні рослини. А це чимало роботи для працівників, бо їх треба кожного року висаджувати, а восени викопувати.

«Кругла клумба по пр. Миру – поки що єдина в Чернігові з багаторічними рослинами, але не остання, – говорить керівник КП «Зеленбуд» Роман Старіков. – Вже є така ідея, щоб висадити злакові культури у новому сквері, що розташований на перехресті вулиць Кирпоноса і Перемоги. Цей напрямок – цікавий і доволі популярний нині. Адже такі квітники схожі на пейзажі, які ми зустрічаємо на природі. До того ж вони стійкі до сонця, високих температур і не вимагають частого поливу. Ми підібрали такі сорти, які не вимерзають при наших погодних умовах. Ще один новий квітник з декоративною шавлією з’явиться на вулиці Ремісничій біля Воскресенської церкви. Композиція виглядатиме доволі оригінально».

Надалі в «Зеленбуді» планують поєднувати на квітниках багаторічні і однорічні рослини для того, щоб Чернігів квітнув від ранньої весни і до пізньої осені.

Марія Пучинець, «Чернігівщина» №26 (791) від 25 червня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: благоустрій, лаванда, клумби, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в: