УБП


Home net

Офіцер є, а статусу немає

«Поліцейський офіцер громади» – проект, який стартував ще на початку року по всій Українї. На Чернігівщині участь в ньому взяли дві об’єднані територіальні громади. Вони створили всі умови для роботи своїх офіцерів громади. Наразі чекають на автомобілі та навчання офіцерів.Головне завдання офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканнями громади, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

За умовами участі в цьому проекті, поліція забезпечує офіцера службовим автомобілем та планшетом для ведення документації, а громада має надати поліцейському приміщення, забезпечити оргтехнікою, і, за можливості, службовим житлом.

У Чернігівській області учать в цьому проекті виріши прийняти дві об’єднані громади: Тупичівська ОТГ та Варвинська ОТГ. В обох громадах виконали свою частину умов, відкрили вже створені «офіси» поліцейських громади, знайшли самих поліцейських. Проте коронавірус вніс деякі корективи в подальший розвиток.

«Ми облаштували кімнату поліцейського вже давно. Наш дільничний поліцейський працює, але в нього ще немає службового автомобіля, – говорить голова Тупичівської ОТГ Лариса Шовкова. – Також через карантин перенесли навчання. Адже щоб отримати статус дільничного офіцера, він має пройти двомісячне навчання. Спочатку планувалося провести його наприкінці лютого, потім у зв’язку з карантином відклали. Наразі його планують провести у липні».

Марія Пучинець, «Чернігівщина» №26 (791) від 25 червня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громади, поліція, Тупичівська_ОТГ Варвинський, карантин, проблеми, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект