Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У водоймах області двоє людей потонули, одного врятували

У водоймах області двоє людей потонули, одного врятували

У суботу, 20 червня, рятувальники Чернігівщини виявили двох людей, які потонули, та врятували від утоплення ще одного. Інформацію Суспільному підтвердив Роман Храпатий, начальник Центру забезпечення діяльності У ДСНС в області.



О 10 годині ранку працівники рятувально-водолазної служби підняли з дна озера поблизу села Количівка тіло чоловіка 1991 року народження. Він потонув напередодні ввечері, близько 20.00.

Також цієї суботи поблизу Новгород-Сіверського, у річці Віть, сосницькі рятувальники дістали з води тіло місцевого житеся 1998 року народження. Він потонув вночі 20 червня, близько другої ночі.

Обставини та умови смертей ще встановлюються.

Того ж дня, близько шостої вечора, працівники Прилуцької рятувальної станції врятували чоловіка 1979 року народження. Той купався в річці Удай, на території міського пляжу Прилук. Відпочивальник не розрахував своїх сил та намагався самостійно доплисти до берега.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водойма, тонути, рятувальники

Додати в: