• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція відкрила два кримінальних провадження після бійок під Чернігівською ОДА


Поліція відкрила два кримінальних провадження після бійок під Чернігівською ОДА

2 кримінальні провадження відкрила поліція за фактом подій під час мітингу біля Чернігівської ОДА 16 червня. Про це Суспільному сказала речниця поліції області Юлія Ковтун. Провадження розслідують за фактом хуліганства та опору працівнику поліції.

Коли мітингувальники намагались зайди в ОДА, вони відтягнули представника поліції діалогу від дверей в натовп, де той упав, сказала Юлія Ковтун. Цей момент відзняли журналісти Суспільного, ви можете побачити його на відео.Нагадаємо, представники 5 сіл та 4 громад Чернігівщини мітингували під стінами облдержадміністрації 16-го червня. Вони вимагали змінити перспективний план області. Зокрема, голова Озерянської ОТГ Сергій Дмитрієнко наполягав на спроможності своєї громади. Згідно з планом, її приєднують до Варви. Самостійності вимагали представники Вознесенського, цю громаду приєднали до Киселівської ОТГ. Протестували і жителі Вихвостова, яких приєднали до Тупичева. І Авдіївка, яка хоче приєднатися до Сосницької ОТГ, замість Понорницької.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мітинг, Чернігівська ОДА, кримінальне провадження

Добавить в: