Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кількість хворих на COVID-19 зростає, однак збільшується і кількість одужавших від коронавірусної інфекції
УБП


Home net

Кількість хворих на COVID-19 зростає, однак збільшується і кількість одужавших від коронавірусної інфекції

За останню добу в області діагноз COVID-19 підвтердився у 15 осіб, 10 з яких жителі Чернігова. Всі хворі входила до кола контактних осіб. Двоє людей госпіталізовані до лікарні, а решта пацієнтів перебуває на амбулаторному лікуванні.Разом із тим за добу збільшилась кількість одужавших від коронавірусної хвороби, яких в області вже 80.

На жаль, від коронавірусу померла 94-річна жителька обласного центру, яка була госпіталізована до міської лікарні №2 31 травня і мала багато супутніх хвороб.

На амбулаторному лікуванні преребуває наразі 81 людина (1 - Борзнянський район, 8 - Бобровицький район, 3 - Варвинський район, 1 - Городнянський район, 1 - Ічнянський район, 11 - Куликівський район, 2 - Козелецький район, 1 - Сновський район, 5 - Чернігівський район, 42-м. Чернігів, 3-м. Ніжин, 3-м.Прилуки).

До закладів охорони здоров'я госпіталізовано 20 осіб (1 - Козелецька ЦРЛ, 1 - Ніжинська ЦМЛ, 1 - Прилуцька ЦМЛ, 2 - Чернігівська ЦРЛ, 14 - Чернігівська МЛ №2, 1 - ОДЛ).

На лікування за місцем проживання переведено 5 пацієнтів (5 - Куликівський район).

Летальних випадків від ускладнень COVID-19 7 (1-Борзнянський, 5-Варвинський райони та 1- м.Чернігів).

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект