Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині відбулися випробування українського ракетного комплексу, що вражає будь-які типи броні


На Чернігівщині відбулися випробування українського ракетного комплексу, що вражає будь-які типи броні

Дальність стрільби становить до 2.5 кмУ Чернігівській області Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провів тестування легкого переносного ракетного комплекс "Корсар" з тепловізором та покращеним прицілом. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Згідно з повідомленням, типові випробування легкого переносного ракетного комплексу (ЛПРК) "Корсар" виробництва ДП "Держ ККБ "Луч" з удосконаленим прицілом, який значно розширює бойові можливості комплексу, відбулися в Чернігівській області, поблизу селища Гончарівське.

Як зазначається, український ЛПРК "Корсар" призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні: танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей - дотів, вертольотів, безпілотників.

Окрім цього, для визначення ефективного розпізнавання цілі та точності її ураження пуски ракет було здійснено як в світлу так і в темну пору доби. Під час випробувань фахівці забезпечували вимірювання точності траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети за допомогою радарної системи MFTR210040. На даний час триває опрацювання отриманих результатів випробувань.

Нагадаємо, нещодавно у Чернігівській області пройшли відомчі випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72.

Джерело: Zik.ua. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ракетний комплекс, випробування, ЗСУ, "Корсар", Гончарівське

Добавить в:


ЦентрКомплект