Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині провели випробування модернізованого танка Т72
УБП


Home net

На Чернігівщині провели випробування модернізованого танка Т72

Для оцінки ефективності озброєння виконали штатну стрільбу керованою ракетою "Комбат"У Чернігівській області пройшли відомчі випробування модернізованого дослідного зразка танку Т72.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ в Facebook.

Під час випробувань для оцінки ефективності озброєння була виконана штатна стрільба керованою ракетою "Комбат", а вимірювання точності параметрів траєкторії руху ракети виконувалися з допомогою радарної системи MFTR210040, яка автоматично супроводжувала її за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною відеореєстрацією.


Як пояснили в ЗСУ, радарна система FTR210040 фіксує з високою точністю траєкторні параметри ракетних і артилерійських боєприпасів всіх калібрів, а також літаків і БпЛА і записує всі траєкторні параметри об’єкту та може відтворити їх в будь-якій конкретній точці польоту.

При цьому максимальна дальність супроводження об’єктів (залежно від метеоумов та ЕПР об’єкту) до 250 км.

Відомо, що наразі проводять обробку отриманих результатів, після чого випробування будуть продовжені.Джерело: Zik.ua. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗСУ, випробування, танк Т72

Добавить в:


ЦентрКомплект