• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Комарівська школа-інтернат - на самоізоляції, там працював чоловік, хворий на коронавірус


Радио

Комарівська школа-інтернат - на самоізоляції, там працював чоловік, хворий на коронавірус

68 працівників та 9 вихованців Комарівської школи-інтернату перебувають на самоізоляції. У цьому закладі працював 69-річний чоловік, хворий на коронавірус. Про це Суспільному сказав директор школи-інтернату Віктор Стриженко.Віктор Стриженко, директор школи-інтернату: «Ми вимірюємо температуру у дітей всіх щоранку і щовечора вимірюємо. Контроль за кожною дитиною здійснюється. Щоденний контроль, медсестра на місці постійно. Діти у гуртожитку знаходяться, але ж на обід вони ходять. Дорослі вдома знаходяться, але ж кухар, розумієте, діти ж повинні у мене бути нагодовані. Кухар приходить, іде в медпункт і міряє температуру, а потім вже приступає до виконання своїх обов’язків».

Нині, за словами завідувача Борзнянського міжрайонного відділу обласного лабораторного центру Івана Вовка, дезінфекцію проводять в інтернаті та в будинках хворих на коронавірус. Окрім чоловіка, захворіла також жителька Комарівки. Як сказала головна лікарка Борзнянської райлікарні Тетяна Стовба, хворим надається необхідна допомога. Чоловік, який захворів першим, - у стабільно важкому стані. Жінка, коронавірус у якої підтвердили вчора – у стані середньої тяжкості.

«Хворому, перший який поступив, киснева підтримка іде кисневим концентратом, він не на ШВЛ. Кисневий концентрат у нас є в палаті інтенсивної терапії, хворий його отримує. Друга хвора кисневої підтримки не потребує. Проводиться терапія антибактеріальна, терапія загальнозміцнююча, дезінфекційна. Тому що тут ще й у них пневмонія, розумієте, не просто гостра респіраторна інфекція, а інфекція, яка ускладнена пневмонією. Антибіотики не всі в достатній кількості у нас є, і в аптеці нашій навіть їх немає. Замовляємо, шукаємо по всіх аптеках», - зазначає Тетяна Стовба, головна лікарка Борзнянської ЦРЛ.

За її словами, медики, які лікують хворих на коронавірус, забезпечені захисними костюмами та масками. Їх кількість треба постійно поповнювати. Кожної зміни в інфекційному відділенні чергує один лікар та 5 медсестер, каже головна лікарка й додає:

«Захищені і лікарі, молодший медичний і середній. У нас і костюми біозахисту, й ізоляційні костюми, і маски є, поки є. Але ж це треба поповнювати, тому що воно йде щодоби чималенько. Це багато йде матеріалу, костюмів. Якщо це зміна, біокостюми вони міняють».

За словами Івана Вовка, із двома хворими на коронавірус жителями Комарівки контактували 176 людей. 168 - із чоловіком, який захворів першим, ще восьмеро контактували з жінкою, коронавірус у якої підтвердили вчора. Всі вони також на самоізоляції. Нагадаємо, відучора Комарівку визнали осередком спалаху коронавірусу та запровадили в селі спеціальний пропускний режим. Поліція контролює людей, які в’їжджають та виїжджають з Комарівки.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: село Комарівка, школа-інтернат, самоізоляція, коронавірус, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект