Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Козилівку на Корюківщині повернулося двоє людей з Польщі, але не самоізолювалися
Доставка

У Козилівку на Корюківщині повернулося двоє людей з Польщі, але не самоізолювалися

Зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати, що коронавірус в Україну потрапив з прибулими з-за кордону. Але не всі люди, які потрапили під режим обсервації, розуміють свою відповідальність перед суспільством. Держава таких карає.За інформацією холминського селищного голови Олександра Шевчика, нещодавно на територію Холминської ОТГ повернулися із заробітків двоє чоловіків. Обидва – у село Козилівку, де й проживають.

Ці люди підписали згоду на добровільну обсервацію, каже Олександр Іванович. Але їхні ж односельці повідомляють, що вони не дотримуються самоізоляції.

Доставка
Проблема: що робити з людьми, які свідомо нехтують умовами карантину?

Двоє чоловіків, які прибули у Козилівку, повернулися з Польщі. Людей, які б приїхали з Італії, на території Холминської ОТГ поки що немає.

Міський голова Корюківської ОТГ Ратан Ахмедов на своєму каналі в YouTube повідомив, що в Корюківці поліція склала перший протокол на порушника режиму обсерваціі.

Ця особа повернулася з країни Європейського Союзу і 14 днів не провела в самоізоляції. Штраф за таке несвідоме ставлення до оточуючих передбачає 32 тисячі гривень.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Шевчик, карантин

Добавить в:


ЦентрКомплект