Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через кордон автобусом і пішки не можна. На легковику дозволено


Через кордон автобусом і пішки не можна. На легковику дозволено

— 3 16 березня на ділянці державного кордону в межах області тимчасово закрито п’ять пунктів пропуску, а саме: міжнародний пункт автомобільного сполучення «Миколаївка» (Семенівський район), місцеві (спрощені) «Деревини», «Ільмівка» (Городнянський район) та «Добрянка» (Ріпкинський район).На пунктах «Грем’яч», «Сеньківка», «Нові Яриловичі», «Славутич» не пропускають пішоходів, — повідомив Олександр Дудко, помічник начальника Чернігівського прикордонного загону. — А ось перетинати кордон на легковому транспорті дозволено.

Тимчасова заборона на в’їзд поширюється на іноземців, осіб без громадянства (виняток ті, хто має право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або діти громадяни України).

З 17 березня припиняються регулярні міжнародні пасажирські рейси. Щодо виїзду, перед тим, як прямувати до іншої країни, краще перестрахуватися, подивитися на її офіційних сайтах, чи не введено заборону на в’їзд громадян України. Наприклад, в Російську Федерацію обмежено в’їзд з Італії. Бо може бути таке, що ми на виїзд їх пропустимо, а на в’їзді не впустять. Доведеться повертатися. А це втрачені час, гроші і нерви.


— Олександре, скільки будуть тривати обмеження?

— До третього квітня, якщо через ситуацію із поширенням захворюваності на пандемічний вірус не буде прийнято інше рішення.

На тимчасово закритих пунктах нестиме службу достатня кількість прикордонників. Отож не раджу через обмеження перетинати кордон нелегально.

Відслідковувати інформацію про функціонування пунктів можна на сайті Держприкордонслужби або скористатися послугами контактного центру відомства, що працює цілодобово.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №12 (1766), 19 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пункт пропуску, карантин, Олександр Дудко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект