Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мажоритарник-нардеп лікар-онколог Зуб проводив на окрузі платний прийом


Home net

Мажоритарник-нардеп лікар-онколог Зуб проводив на окрузі платний прийом

«Прикольно. Народний депутат проводить платний прийом хворих у своєму окрузі», — такого листа прислали на адресу «Вісника». І проілюстрували оголошенням з газети «Слово Варвинщини» №6 за 6 лютого 2020 р.Валерій Зуб — народний депутат від партії «Слуга народу», мажоритарник по ніжинському округу №209. Родом з Варви. Цей райцентр і весь Варвинський район входить до округу.

До Зуба мажоритарниками по 209-ому були Іван Куровський, потім Олександр Кодола. Куровський багато допомогав виборцям. Будував житло, церкви, відкривав заводи. Міг витягти з кишені власні гроші і віддати на лікування якомусь хворому бідоласі. Кодола теж допомагав людям, хоч і не в таких масштабах.

Тому оголошення Зуба для багатьох стало шоком.

Ярослав Олійник з Ніжина написав у соцмережах 13 лютого о 19.36:

«Ноу-хау від нардепа Зуба, яким чином треба працювати на своєму окрузі, в якості народного обранця.

Лікбез від В. Зуба для народних обранців, як правильно працювати на своєму окрузі:

- приїздиш на округ;

- заходиш до державної лікарні, як народний депутат;

- проводиш платний прийом хворих, як лікар;

- всіх хворих направляєш до своєї приватної лікарні в обласний центр;

- рапортуєш, що зустрівся з виборцями, заробив на платному прийомі та ще й отримуєш за це кошти з бюджету у вигляді чималої зарплатні, як народний депутат».

«Пане Валерію, вам закидають, що проводили на окрузі платний прийом виборців, за 250 гривень. Що скажете у відповідь?» — таке запитання адресувала нардепу.

«Дякую, що вирішили мене запитати, для того, щоб об’єктивно освітити інформацію, — відповів лікар Зуб. — Це не закид, це інформація, яку я офіційно підтверджую! Про продовження медичної практики я офіційно повідомив НАБУ.

Як народний депутат, я маю право займатися медичною практикою!

Однією з умов мого балотування було те, що я обіцяв своїм виборцям продовжувати оперувати та лікувати!

Я дотримуюсь слова, тисячі моїх пацієнток, яких я лікував, оперував, звертаються до мене за допомогою та принципово не хочуть міняти лікаря. До речі, для об’єктивності, пропоную Вам взяти коментар у десятків моїх пацієнтів на ваш вибір з усієї області.

Прийом та операції веду виключно по суботах (в неробочий час, як народного депутата) офіційно, відкрито! Дохід декларую.

І взагалі, медицина залишається моїм покликанням. Мене найменше цікавить дохід, я хочу зберегти свої знання та досвід хірурга, адже і надалі планую залишатися лікарем».

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №8 (1762), 20 лютого 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валерій Зуб, лікар-онколог, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:


ЦентрКомплект