Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лукашенко агітував? Краще б долари роздавав


Лукашенко агітував? Краще б долари роздавав

19 грудня зранку по центральній вулиці Добрянки Ріпкинського району літали... листівки з портретом білоруського президента Олександра Лукашенка.На листівці президент Білорусі на фоні прапору і текст на російській мові. Навіть підпис знизу є. Листівка про те, що в Україні йде реформа децентралізації, яка вона важлива. У тексті з трьох невеликих абзаців зустрічається три рази «наш край»: «Поддерживайте наш край, выбирайте своих!»


Глянцеві кольорові папірці формату А4 за декілька годин місцеві зібрали. Хто дивився, хто читав. Хто зразу в смітник викидав. В обід тільки де-не-де в кущах були зразки креативної агітації.

Добрянка на кордоні з Білоруссю. По селищу їздять прикордонники. Кажуть, хто завіз і розкидав листівки, не засікли. Бо робили це на світанку. Зі сторони траси заїхали на центральну вулицю і на ходу викидали на проїжджу частину.

— Ішов зранку на кладовище, папірці валялися, — каже Валентин Татаровський. — Та я їх не піднімав, не читав. А що там, Лукашенко? Краще б долари порозкидали, більше б толку було. І людям приємніше. А він при чому до Добрянки? — знизує плечима. — І до наших виборів? Навіть під час президентських такої агітації не було.


Наскільки мені відомо, кандидатів на посаду голови ОТГ у нас було чотири. І всі не наші: зі Славутича, Чернігова, Ріпок, Нових Яриловичей. Наш, діючий голова, кажуть, не буде подаватися. А кого вибирати, люди ще не вирішили. Був на пошті, балакали, голоси будуть віддавати за новоярило-вицького, а там вже, як карта ляже.

І карта лягла. Переміг Володимир Ткаченко, сільський голова Нових Яриловичей.

— Кандидати на посаду голови — самовисуванці, — каже Володимир Шабовта-Мануйліч, ще діючий селищний голова Добрянки. — Креативні листівки з Лукашенком бачив. Думаю, це більше антиреклама політичної партії «Наш край». Конкуренти покреативили.

Від «Нашого краю» пройшло сім депутатів. Стільки ж депутатів і від аграріїв.

— Коли передасте правління новому голові ОТГ?


— На сесії. Скоріше за все, вона буде у середині січня наступного року. Зараз офіційних результатів ще немає. Порушень грубих також не зафіксували. Тому, думаю, Ткаченко переміг.

Юлія Семенець, «ВісникЧ» №52 (1754) від 26 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Добрянка, Ріпкинський район, Семенець, ВісникЧ

Добавить в:


ЦентрКомплект