Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Добрянці відкрили ЦНАП за 2 мільйони гривень

У Добрянці відкрили ЦНАП за 2 мільйони гривень

 

Сучасний Центр надання ад­міністративних послуг 15 берез­ня відкрили в приміщенні селищ­ної ради Добрянської ТГ Черні­гівського району. За інформаці­єю Чернігівської ОВА, на обла­штування ЦНАПу витратили понад 2 мільйони гривень, 16% від ці­єї суми — гроші громади, решта — профільна субвенція та швед­сько-український проєкт PROSTO.У цій громаді — 21 населений пункт і понад 4 тисячі мешканців. Тепер їм не треба їхати в район­ний чи обласний центр по ту чи ін­шу довідку — усе можна оформи­ти на місці.

— Крім того, для максималь­ної наближеності послуг до людей створено два віддалених робо­чих місця в старостинських окру­гах із найбільшою кількістю жите­лів: в Олешні та Нових Яриловичах. Там посадові особи ЦНАПу теж надають основні послуги на­селенню, — говорить голова До­брянської ТГ Світлана Бицько.

Загалом Центр надаватиме 116 послуг: пакет ветеранських, державна реєстрація подій життя, реєстрація місця проживання, со­ціальні та місцеві послуги, видача документів дозвільного характеру, а також надання різноманітних до­відок. За словами Світлани Іванів­ни, з часом планується розширення пакета послуг. До слова, у ЦНАПі є вакансія державного реєстратора.

— Також нам потрібен юрист у селищну раду, — каже Світлана Іванівна.

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦНАП, Добрянка, Бицько

Добавить в: