• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Маму із Польщі зустрінуть у новій хаті


Маму із Польщі зустрінуть у новій хаті

65-річний Володимир Іванов з Петрівки Сновського району придбав новий будинок. Гроші зібрали в рекордні строки. Чотири тисячі доларів за два тижні.


Володимир Іванов з синами Назаром, Платаном, Антоном і донькою Каріною на згарищі

Пожежа сталася в обід 18 жовтня. За два дні до пожежі мати родини, 42-річна Оксана Буянова, разом зі старшим сином Кирилом поїхали до Польщі на заробітки. Батько залишився з чотирма дітьми на хазяйстві. В будинку коротнула проводка. Згоріло майже все: техніка, речі, документи.

— Я дякую всьому світу за допомогу, — каже Володимир Михайлович. — 3 усієї країни дзвонили. Місцеві не лишились осторонь. Гроші давали підприємці, фермери. Хто на руки, хто на картку.

Людям поганого не робив, вони і відгукнулися. Найбільше допоміг Діма Іванов. Він не родич, однакове прізвище... Живе в Америці, зараз приїхав у Сновськ. На придбання будинку дав тисячу доларів. 31 жовтня ми придбали новий будинок.

Допоміг і з меблями, і з ремонтом. Мені треба купити матеріал, він оплачує роботу. Ось, люди подзвонили, диван можуть віддати.

У новому будинку хочу зробити ванну кімнату і туалет. Щоб діти в мороз не бігали на вулицю. Вже яму вигрібну викопав, бочку вкинув. Трубу треба ще провести.

Три телевізори згоріли, а малих треба чимось зайняти. Купив простий, затри тисячі гривень. Ще б пральну машинку. Попервах і не нова згодиться. А як грошей з часом сколотим, то щось краще підшукаємо.

— Тепер маму будете зустрічати в новому будинку?

— Так. У теплі і добрі.

— У новому будинку як з проводкою?

— Цей молодший за наш. Дерево хороше. Вагонкою обшитий. Власник в хаті Проводку всю змінив, коли робив ремонт. А от у веранді залишилася стара. Буду переробляти. Спеціалісти хотіли зашивати під стелю. Але я не хочу. Не дай Бог знов таке. Нехай виводять назовні.

— Що зі старим будинком плануєте робити?


— Буде стояти, як покійник. 163 роки ж йому.

Відновлювати не будемо. У мене там сад молодий, земля родюча, будемо обробляти город. З часом розберу сарай, а на новому подвір’ї побудую новий і гараж для машини.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №45 (1747), 7 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сновський район, житло, хата, пожежа, Володимир Іванов, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в: