Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дружина Сергія Гаруса купила Audi Q5 в США, суд призначив штраф

Дружина Сергія Гаруса купила Audi Q5 в США, суд призначив штраф

Про це повідомляє пре-служба прокуратури Чернігівської області. Жанна Миколаївна Гарус, дружина Сергія Гаруса, який зараз є головою Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, працює головним спеціалістом роботи з персоналом сектору персоналу Управління Держпраці у Чернігівській області.

Через те, що вона невчасно внесла до своєї декларації відомості про те, що стала власницею автівки марки Audi Q5, Управління захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України подало до суду матеріали, про притягнення Жанни Гарус до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо нашим читачам, що в червні в суді розглядалися одразу дві справи про адмінпорушення по подружжю Гарус. Перша по Сергію Гарусу, про що ми писали нещодавно, друга – по його дружині.

1 липня суддя Руслан Григор’єв виніс постанову, згідно якої Жанну Гарус було вирішено притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП і накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 (одна тисяча сімсот) грн. 00 коп..

Згідно матеріалів справи вартість автівки  2013 року випуску становила 241 993 грн. (в доларах 8 600), що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2018 року (88 100 грн). Дані в декларацію про її купівлю жінка внесла 23.12.2018, хоча авто купила 04.06.2018, а повинна була внести відомості в 10-денний термін.

В судовому засіданні Жанна Гарус свою вину не визнала та пояснила, що фактично право власності на автомобіль «Audi Q5» вона набула 21.12.2018 і в цей же день здійснила реєстрацію транспортного засобу в сервісному центрі МВС України. Протягом десяти днів з цього моменту вона подала декларацію про суттєві зміни у майновому стані. Вказувала, що в її діях відсутній умисел, спрямований на несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Суд в своєму рішенні щодо штрафу роз’яснив Жанні Гарус, що згідно статті 334 ЦК України  набуття права власності, пов`язується не лише з фактичним отриманням речі набувачем, але й виникає з моменту передання майна, якщо ніше не встановлено договором чи законом. Суд при цьому послався на документи, що підтверджують точну дату заволодіння рухомим майном автівкою Audi Q5 – це копія інвойсу та лист Регіонального сервісного центру у Чернігівській області, в яких вказано що жінка стала власницею авто 04.06.2018.

Згідно декларації  Жанна Гарус на рік отримує 131 638 грн. без вирахування податків. На сайтах українських дошок оголошень така автівка коштує понад 20 тисяч доларів.

10 липня Жанна Гарус подала апеляцію.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гарус

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект