Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Тимошенко смажила шашлик, танцювала з Уляною Супрун


Нормовен

Тимошенко смажила шашлик, танцювала з Уляною Супрун

32-річна Олена Тимошенко з Макошиного Менського району працює виконуючим обов’язки начальника відділу внутрішнього аудиту в Міністерстві охорони здоров’я України. Разом з Уляною Супрун, виконуючою обов’язки міністра, танцювала, смажила шашлик, грала в інтелектуальні ігри.


Олена Тимошенко (справа) з міністром Супрун

— Уже третій рік як працює у міністерстві, — розповідає 60-річна Ірина Тимошенко, мати Олени. Працює діловодом у Макошинському старостаті Менської об’єднаної територіальної громади. — Навчалася в Чернігівському інституті права, соціальних технологій та праці на юриста. Після четвертого курсу поступила в університет Шевченка, що в Києві. Пішла працювати в київську облдержадміністрацію в управління охорони здоров’я. А тоді вирішила подати свою кандидатуру в міністерство.

Минулої суботи, 8 липня, у них була зустріч керівника з підлеглими в неформальній обстановці. Колектив приблизно 150 чоловік. Уляна разом з колективом смажила шашлик, танцювала.

Олена розповідала: як людина, Уляна хороша. Навіть, коли десь у Києві на вулиці її зустріне, підходить, здоровається, цікавиться справами.

Зараз донька поїхала за кордон на відпочинок. До речі, ще не заміжня.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №25 (1727), 20 червня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Тимошенко, Менський Район, Уляна Супрун, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:


ЦентрКомплект