Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Усі тогорічні випускники медичної студії Чернігівського центру сучасної онкології вступили до медвузів
УБП


Home net

Усі тогорічні випускники медичної студії Чернігівського центру сучасної онкології вступили до медвузів

13 випускників медичної студії Валерія Зуба вступили до медвузів. Учні Чернігівського педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді два роки відвідували студію при онкодиспансенрі. її очолює Валерій Зуб, головний лікар Чернігівського медичного центру сучасної онкології.Це вперше стовідсотковий результат за чотири роки існування студії. Із 13 семеро вступили до Української медичної стоматологічної академії (Полтава), четверо — до Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова, по одному до Національного медуніверситету імені Богомольця та Київського медичного університету.

Про це йшла мова на форумі «Медицина XXI століття».

— Мені дуже приємно, що ви обрали нашу студію як базу для навчання, — сказав Валерій Зуб. — Наш заклад на сьогодні нараховує більше п’ятисот співробітників. Маємо вісім операційних. За останні два роки до нас прийшло близько 20 молодих людей. Усі нові напрямки розвитку пов’язані з молоддю. Наприклад, не так давно ми увійшли до Європейської асоціації онкогінекологів. В Україні тільки чотири заклади входить до цієї асоціації.


У нас схеми хіміотерапії, променевої терапії не відрізняються від європейських. Ми запустили перше клінічне дослідження новітнього препарату для лікування раку яєчників. Ще раніше у співпраці з Національною медакадемією ім. Шупика на нашій базі проводилося досить важливе клінічне дослідження апарата, розробниками якого є наші українські спеціалісти (інститут Патона). Стали тією клінічною базою, яка показала, що він може замінити вартісні апарати європейських виробників. Нині відкриті сучасні відділення променевої терапії, онкоторакальне, малоінвазивної та ендоскопічної онкохірургії, мамологічне з реконструктивно-пластичною хірургією. Заплановане відкриття центру пересадки кісткового мозку та відділення паліативної допомоги. Торік ми реалізували грандіозний проект — відкрили лінійний прискорювач. Це апарат для променевої терапії онкопатологій.

— Я займаюся в медичній студії. Завдяки Валерію Олексійовичу ми вже були присутні на міні-операціях, вимірювали хворим пульс. Я навіть брала кров з пальця у старшої медсестри, — хвалиться другокурсниця Аліна Мehf з села Перепис Городнянського району. — Мрію стати лікарем-стоматологом.

— Я теж планую стати медиком, — долучається до розмови Руслана Рошинець з села Городище Менського району. — Проте, ще не визначилася, яку спеціалізацію обрати.

— А я хочу стати таким талановитим лікарем, як Валерій Олексійович Зуб, — говорить Ліза Шершова з Корюківки. — Для мене важливо розуміти, як він досяг такого високого рівня.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №20 (1722), 16 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валерій Зуб, медична студія, медвуз, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект