чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ніжин засипало градом. Що пошкодив?Ніжин засипало градом. Що пошкодив?

«Це Великдень у Ніжині. А як виглядає Пасха у вашому місті?» — написав Євген Луняк, поширюючи фото Валентини Смаль. На ньому жінка тримає у пригорщах білі грудки, в які зліпилися горошинки граду. Кожна горошинка більша за квасолину. Свого часу професор Валентина Смаль працювала на кафедрі географії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.


Валентина Смаль тримає град у пригорщі

— Спочатку потемніло, а потім, десь о сьомій годині вечора, пішов град, Крупний він був не по усьому місту. Найбільше випало в районі міськлікарні, неподалік танка, — розповідає Лариса Жукова, жителька Ніжина. — Місцями він покрив землю шаром до п’яти сантиметрів. У соцмережах люди ділилися фото, як гребуть той град-сніг лопатами.

— Квіти, городину пошкодив?

— Я живу неподалік школи №15, у мене трішки тюльпани побив.

Біля зупинки «Оазис» на вулиці Незалежності, де після дощів чи відлиги дорога перетворюється на величезну калюжу, чоловіки взяли вудки і пішли «рибалити», аби привернути увагу міської влади до проблеми з водовідведенням. «Риболовлю» сфотографували і виклали в інтернет.— Ніжинці зверталися до міськради за матеріальною чи технічною допомогою після негоди?

— Інформації, що хто-небудь звертався, до мене не надходило, — сказав Григорій Олійник, перший заступник ніжинського міського голови.

— Григорію Миколайовичу, а калюжа на вулиці Незалежності, де жителі «рибалили»?


— Після будівництва утворився котлован. Його заливає водою. Вже є проект водовідведення.

* * *

На Великдень на території області виникло десять пожеж. Шість з яких — в житловому секторі. Причини: порушення правил експлуатації печі, коротке замикання проводки, розряд блискавки.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №19 (1721), 9 травня 2019 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: град, Ніжин, негода, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект