Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині з’явиться новий ботанічний заказникНа Чернігівщині з’явиться новий ботанічний заказник

У Чернігівській облраді ухвалили рішення про створення ботанічного заказника місцевого значення «Цикля» площею майже 50 га під селом Озеряни Варвинського району. Про це повідомляє Укрінформ.- Оголосити на території Озерянської сільської ради Варвинського району Чернігівської області об’єкт природно-заповідного фонду - ботанічний заказник місцевого значення «Цикля» площею 49,6 га без вилучення земельних ділянок у власників та користувачів за рахунок земель запасу, -зазначається в рішенні сесії обласної ради.

На території заказника - глибокий та розлогий яр, на схилах якого збереглася майже неторкана людським втручанням лісова та лучна рослинність рідкісних та малопоширених видів. До них, зокрема, належать лілія лісова, первоцвіт весняний та конвалія звичайна. Найбільший науковий інтерес представляють популяції рідкісного, занесеного до Червоної книги України центральноевропейского виду еону чорніючого.

Майже на 34 га площі заказника - ліси, водойми та болота.

«Деснянка» №15 (750) від 15 квітня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новий ботанічний заказник, «Цикля», під селом Озеряни Варвинського району, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект