Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Крехаївський вовкособ тепер в екопарку Фельдмана

Крехаївський вовкособ тепер в екопарку Фельдмана

У середині лютого волонтери на всю Україну розтрубили про нещасного сірого вовка, котрий без води та їжі, прип’ятий ланцюгом до дірявої буди, страждає у селі Крехаїв Козелецького району. З ясен у нього сочиться кров. Рятувати самця кинулися зоозахисники.З’ясувалося, що це добрий сірий вовк, який не нападає на людей, а лащиться до них. Його посадили у металеву клітку, відвезли до Харківського екопарку Фельдмана. Звір перебуває у Центрі спасіння диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім».

— Він не вовк, а вовкособ, — пояснює Ірина Подвойська, директор центру. — Назвали його Дружок. За станом зубів (деякі ікла зовсім сточені) та по екстер’єру — йому більше десяти років. Але може бути і вісім. Ми ж не знаємо, чим його годували. Можливо, його раціон був кістки.

— Ірино, хазяїн до вас не звертався, не вимагав повернути тварину?

— Ні. Я впевнена, Дружку у нас добре. Він не на ланцюгу, а вільно ходить вольєром. У нього тепла будка, і дах над вольєром. Щодня йому міняють підстилку — сіно. І годують м’ясом, а не кістками. Він не позбавлений людської уваги.

— А подругу йому вже знайшли?

— Ми займаємось не розведенням тварин, а їх порятунком.

Коли волонтери забирали звіра у Крехаєві, тільки один російськомовний нетверезий чоловік був проти. Казав: «Волк общий».

— Чий же то вовкособ? — поцікавилася у Дмитра Уса, крехаївського сільського голови.

— Люди після Нового року приїхали до нас у село. Вони навіть ще не дооформили будинок. У них четверо коней, кози, кілька собак. Був і цей вовкособ. Про нього я дізнався з Інтернету. Поцікавився, що та як. Чоловік сказав, що це подарунок хрещеного. Вовк схрещений з лайкою. На нього є паспорт. Проте документів не показав. Звір не агресивний, любить людей. Для мене, як сільського голови, краще щоб тварина була в хороших умовах і радувала людей, ніж сиділа на прив’язі.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №10 (1712), 7 березня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вовкособ, село Крехаївка, зоозахисники, Ірина Подвойська, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: