УБП


Home net

Плюс 25 відсотків до пенсії

Директор підприємства «Авангард» Василь Булах став заслуженим працівником сільського господарства України. 15 січня голова облдержадміністрації Олександр Мисник вручив йому нагрудний знак.— За які саме заслуги стали заслуженим? — запитала телефоном Василя Булаха.

— Про це треба запитати у голови адміністрації, голови районної ради.

Підприємство — одне з найкращих у районі і, певно, в Україні, пояснюють у Бахмацькій райдержадміністрації. Розташоване у селі Курінь Бахмацького району. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань підказує, що засновником ПСП «Авангард» є Булах Наталія Михайлівна.

— «Авангард» займається і тваринництвом, і рослинництвом, — розповідає керівник відділу агропромислового розвитку Бахмацької райдержадміністрації Володимир Лелюшок. — Тільки дійних корів більше тисячі. Взимку надоюють більше 25 тонн молока на добу. Є сучасний доїльний зал, є міні-доїльний зал. Самі заготовляють корми. В обробітку 2700 гектарів. У структурі сівозміни є і зернові культури, і соняшник, і цукровий буряк.

Через тиждень після вручення нагороди Булаху заслуженим працівником сільського господарства України став Ігор Марченко, директор сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Горизонт», що у селі Липове Талалаївського району. Нагороджений до Дня Соборності

України 22 січня 2019 року. У листопаді 2018 звання заслуженого одержав Іван Борсук, головний інженер сільськогосподарського товариства «Батьківщина», Срібнянський район. Заслуженим у 2016 році став Валерій Колоша, директор сільськогосподарського підприємства «Пісківське», Бахмацький район.

— Які преференції дає звання, крім престижу?

— Звання заслуженого працівника сільського господарства дає право на пільгову пенсію за особливі заслуги перед Україною, — розказали в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області. — 25 відсотків від прожиткового мінімуму.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №6 (1708), 7 лютого 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємство «Авангард», нагорода, заслужений працівник, пільгова пенсія, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект