Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » В Чернігові показали документальний фільм про Небесну Сотню (відео)В Чернігові показали документальний фільм про Небесну Сотню (відео)

«Ціна демократії». Так називається документальний фільм про українську революцію, який чернігівці переглянули в обласному міжнародному центрі в День Революції Гідності.Фільм в хронологічній послідовності розповідає про події Євромайдану, починаючи з мирної демонстрації студентів і закінчуючи поваленням президента Януковича.

Крім фільму у молодіжному центрі також розмістили світлини Мар’яни Харді, які вона зробила в Києві під час Євромайдану.

Серед глядачів чернігівці, які були учасниками тих подій. Перед переглядом вони поділилися своїми спогадами.

Геннадій Обушний, учасник подій на Євромайдані: «Я виходив на майдан задля європейської правової системи в Україні. Тому що, буде правова система – буде країна, нема правової системи, – яку б ви економіку не побудували рано чи пізно система її з’їсть і країна потоне знову».

Ірина Черенько, представник ГО «Апельсин»: «Згадую, коли проводили акцію, яка називалась «Перехрестя», тоді ми запрошували активістів вийти на перехрестя міста Чернігова з намальованими власноруч плакатами, які вимагають звільнення всіх політичних в’язнів в Україні. Ці події були саме тоді, коли відбувався Євромайдан. І я здивувалася, що майже кожне перехрестя в місті Чернігові було закрите».

Геннадій Обушний, учасник подій на Євромайдані: «Тоді випали два Дні народження у хлопчиків. Молоді хлопці, шибайголови. Які простояли на нашому чернігівському і на київському майдані з першого та останнього дня. Людей збиралось дуже багато, чоловік по 100 щоденно. І ось, у цей день взяли тенісний стіл і на цьому столі накрили фуршет для цих двох хлопчиків. І це треба було бачити, як ця вся молодь сиділа, розслаблено. Вони вже перемогли».

У фільмі українського блогера і фотографа Сергія Якименка показані реальні події, які відбувалися під час Євромайдану у Києві, коли вся Україна припала до екранів телевізора і з жахом спостерігала, як калічили молодь, палили гуму і врешті-решт розстрілювали людей на акції протесту. Ця подія перевернула життя України.

На перегляд прийшли не тільки ті, хто особисто долучився до історичних подій 5-річної давнини, але й пересічні чернігівці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: документальний фільм, Євромайдан, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект