Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Міський голова доручив перевірити інформацію про можливу приватизацію частини Літнього театру (відео)

Міський голова доручив перевірити інформацію про можливу приватизацію частини Літнього театру (відео)

Чи приватизували частину літнього театру? Відповідь на це питання намагався почути Чернігівський міський голова від керівника КП «Центральний парк культури та відпочинку» Володимира Хальченкова під час щотижневої наради в муніципалітеті.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я прошу прокоментувати Хольченкова, які там були повідомлення, яке відчуження і що там відбувалося?»

Володимир Хальченков, керівник КП «Центральний парк культури та відпочинку»: «Я хотел бы отдельно зайти по этому вопросу и переговорить о том, что была опубликована статья, но никаких официальных отчуждений не было».


Нагадаємо, в газеті «Весть» за 11 жовтня опублікована стаття-розслідування, в якій ідеться, що власники кафе, яке знаходиться біля Літнього театру, вже стали власниками частини самої будівлі.

Так у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зазначено, що один із об’єктів нерухомості знаходиться у приватній власності у ТОВ «Кутзее», яке й зареєстроване за адресою театру Шевченка, 59.

Через високий суспільний резонанс, ми продовжимо стежити за розвитком ситуації. Подробиці в наступних випусках новин на «Дитинці».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Хальченков, Літній театр, приватизація, ТОВ «Кутзее», «Дитинець»

Добавить в: