Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» виставлено на аукціон

ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» виставлено на аукціон

 

26 жовтня пройде аукціон з продажу ДП «Чернігівський експертно – технічний центр Держпраці», що в мікрорайоні Масани. Наш портал писав про даний об'єкт наприкінці серпня 2021-го року напередодні аукціону 24 вересня минулого року, коли дане підприємство мали виставити з стартовою ціною у 18 721 808 гривень. Тоді керівництво висловило свої побоювання, щодо того, що майно піде з молотка за копійки, а на його місці зведуть багатоповерхівку. Звісно, що до змін готові не усі, але держава має чіткий курс на роздержавлення подібних об'єктів, аби зміцнити економіку.

Фонд державного майна України регулярно доносить до населення, що чесна та відкрита приватизація дозволяє Україні вирішити фундаментальну проблему, з якою вона не впоралася за минулі 30 років, а саме позбавити державу від невластивої їй функції управління бізнесами. В Україні досі близько 3,5 тис. державних підприємств. Для порівняння: в Австралії – 9, в Швеції – 46, в Литві – 91.  Приватний власник, що ризикує власними грошима, це завжди краще, ніж державний менеджер, який не ризикує нічим, крім коштів платників податків, вважають у ФДМУ.
ЄМК ДП «Чернігівський експертно – технічний центр Держпраці» - діюче високорентабельне державне підприємство, яке проводить технічні експертизи у сфері охорони праці щодо практично усіх небезпечних технологій, техпроцесів, обладнання. На підставі цих експертних висновків підприємства багатьох галузей отримують відповідні ліцензії та спецдозволи.
Саме ЕТЦ має низку ліцензій та дозволів на право реалізації власного функціоналу, які, згідно з теперішнім законодавством зберігають чинність для нового власника, - повідомляють у ФДМУ.

Стартова ціна - 18 059 884 грн.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, приватизація

Добавить в: