• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На перетині Мазепи та нової дороги на Шерстянку закінчують ремонтні роботи


На перетині Мазепи та нової дороги на Шерстянку закінчують ремонтні роботи

4 та 5 червня тривають ремонтні дорожні роботи на колі на вулиці Мазепи з перетином нової дороги на Шерстянку. В зв’язку з цим рух для транспорту перекритий. Дозвіл на перекриття є на 5 днів, але, аби не зупиняти рух так надовго, справитися мають за два дні.Це завершальний етап робіт, котрий розпочали минулого року. Вони вже виконані на новій дорозі на Шерснянку, де вклали верхній шар покриття. На ділянках перед колом на Мазепи також підсилюють покриття і дороблюють вулицю Ушинського на цьому відрізку.


Нагадаємо, після земляних робіт, які виконувалися під дорогами, вже традиційно роботи з укладання покриття тривають в два етапи, і ця ділянка не виняток.

Підрядник дає гарантію 5 років на новозбудовану дорогу і 3 на поточний ремонт. Закінчити все на ділянці на Мазепи мають до вечора 5 червня. Вже 6-го, тобто цієї неділі, розв’язка буде відкрита для проїзду автомобілів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Мазепи, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект