Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Триває ремонт на перехресті Мазепи - Толстого, щоб тут могли їздити тролейбуси

Триває ремонт на перехресті Мазепи - Толстого, щоб тут могли їздити тролейбуси

 

На перехресті Толстого-Мазепи тривають ремонтні роботи. Після реконструкції тут з'явиться можливість поїхати тролейбусам.Руслан Ємець начальник КП "ЧТУ":
- У нас буде змога ще додатково мати можливість руху тролейбусу з вул.Толстого праворуч у бік Площі Перемоги та вокзалу і у зворотному напрямку.

Раніше такої можливості не було. Тролейбуси могли рухатися прямо по Мазепи і Толстого, але повертати з Мазепи на Толстого і навпаки - технічної можливості не було. Нині ж коли мережа побита і пошкоджена, внаслідок обстрілів росіянами і до кінцевої "Хімволокно" можливість доїхати електротранспортом може з'явитися нескоро. Це перехрестя важливе для ЧТУ.

Руслан Ємець начальник КП "ЧТУ":

- Ми не можемо пустити тролейбус ні на Лісковицю ні в сторону Нафтобази по Мазепи від танку, тому що найближчий розворот тролейбуса у нас це район КСК і ця ділянка теж пошкоджена. І це перехрестя нам дасть можливість окрім нового маршруту, задіяти саме ці мікрорайни (Лісковиця, ТЕЦ, Нафтобаза). Думаю, що до кінця року мешканці цих районів будуть з тролейбусним сполученням.

Тут же буде прямувати новий маршрут, накшталт кілька років тому об'єднаної 9-ки з 2-йкою.

Руслан Ємець начальник КП "ЧТУ":

- У нас 6-й і 8-й маршрути, з економічної точки зору - були не дуже цікаві для роботи ЧТУ, але розуміємо, що і там і там є мешканці,
наші пасажири і ми плануємо об'єднати ці маршрути.

Нагадаємо, що через бойові дії з оборони Чернігова було пошкоджено майже половину контактної мережі тролейбусів. Близько 35 км. потрібно замінити. Внаслідок обстрілів і бомбардувань росіянами постраждали й тягові підстанції та опори. З весни ЧТУ взялося за відновлення, але процес не швидкий і недешевий. Власними силами ми відновили всю центральну частину міста.
Відновили рух до Обласної лікарні (Ремзавод), частково мікрорайон Бобровиця (до Діагностичного центру), контактну мережу на вул.Толстого і на вул.Любецькій.

Тролейбуси після понад тримісячної перерви повернулися на лінії 1-го червня, проте почали з кількох маршрутів. Як тільки ЧТУ закінчує
ремонт необхідної ділянки відновлюють черговий. Роблять це коштом міського бюджету, за меценатські і спонсорські кошти, допомагає і соціально-відповідальний бізнес і не лише з України.

Аби повернутися до стану 24 лютого 2022 року тролейбусному господарству потрібно від 80 до 100 млн. гривень. У підприємства вже є плани на наступний рік. Що можуть встигнути ще цього, залежить і від погодних умов.

Відновлені й автоперевезення громадського транспорту, на лінії виходять автобуси великої і середньої місткості. Як тільки є можливість випустити більше машин, відкривають новий маршрут, або додають маршрути на існуючі. За нашою інформацією незабаром збільшиться кількість нових сучасних автобусів, розширять маршрутну мережу і покриють сполученням ту частину міста, де воно нині відсутнє.Джерело: телеканал “Дитинець”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мазепи, Толстого, Ємець, автобуси

Добавить в: