Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 20 млн грн потрібно для завершення ремонту будівлі поліції у Чернігові на вулиці Мазепи

20 млн грн потрібно для завершення ремонту будівлі поліції у Чернігові на вулиці Мазепи

 

20 мільйонів гривень потрібно для завершення ремонту будівлі Чернігівського районного управління поліції на вулиці Івана Мазепи. Про це повідомив очільник райуправління Вадим Парфентьєв на сесії міської ради 5 березня під час затвердження "Програми забезпечення громадської безпеки на 2024-2025 роки".Поки що, за його словами, особовий склад залишається в будівлі на вулиці Старобілоуській. Через це там не можуть облаштувати ізолятор тимчасового тримання.

"Три мільйони гривень нам дають з державного бюджету. І ще нам потрібно у місті зробити ізолятор тимчасового тримання. Він запланований на Старобілоуській, але враховуючи, що там знаходиться особовий склад, то ми не можемо розпочати будівництво по ІТТ. Станом на зараз, три-чотири людини щодня відвозять в Козелець або Мену. А це приблизно 70 кілометрів", — сказав Вадим Парфентьєв.

Виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако зазначив, що ці напрямки будуть фінансуватися згідно з можливостями бюджету.


Будівля Чернігівського районного управління поліції на вулиці Івана Мазепи

Як повідомила Суспільному начальниця фінансового управління Олена Лисенко, надалі цю програму має затвердити Чернігівська міська військова адміністрація. У разі схвалення управління шукатиме кошти та розглядатиме зміни до бюджету.

"Важко поки сказати точну суму, будемо намагатися знайти кошти згідно з їх потреби. В принципі, у міста є така можливість. Думаю, 10 мільйонів ми точно знайдемо, а можливо і більше. Будемо вивчати", — сказала Лисенко.

Нагадаємо, одна з будівель чернігівської поліції на вулиці Шевченка є аварійною і, за висновком експертної організації, її реконструкція – не можлива, будівлю потрібно повністю перебудовувати.

Інша, в мікрорайоні Бобровиця, – зруйнована внаслідок бойових дій на Чернігівщині у 2022 році.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Парфентьєв, ремонт, поліція, Мазепи

Добавить в: