• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підвищення ціни за квартплату та вивезення сміття: що кажуть люди?


Підвищення ціни за квартплату та вивезення сміття: що кажуть люди?

 

Валентина Магоня, чернігівка: «Навіть той тариф, який ми маємо зараз, я не розумію за що. Я готова платити, але, щоб було прибрано, щоб замінювали лампочки».

Так чернігівка Валентина Магоня реагує на новину про підвищення ціни за квартплату та вивезення сміття.Незадоволена зростанням тарифів і Валентина Приходько.

Валентина Приходько, чернігівка: «Нехай вони додадуть так пенсій нам, щоб ми платили без субсидій. Прийшли, заплатили і все. У нас ремонт зробили у під’їзді, нормально. А прибиральниці не тримаються. Тільки пришлють і якісь трапляються нам… Самі прибираємо у під’їзді, наскільки можливостей вистачає».

Тетяна Хоменко, чернігівка: «Що вам сказати по оплаті. Це невеликі гроші, просто що пенсії маленькі у людей. Хто тільки має пенсію і більше нічого, то дуже важко тим людям».

Соцпрацівниця Ніна Вареник виносить від своїх підопічних сміття.

Ніна Вареник, соцпрацівниця: «Далеко. Так-то влітку воно нічого, а якщо взимку, то й слизько, осінню калюжі. Не влаштовує нас це все, що зараз відбувається. Дуже дорого платити, не вистачає зарплати. Виходить віддай майже всю зарплату: як отримуєш 4800, то більшу половину ти віддаєш. Нічого не залишається».

Працівниця комунального підприємства «Новозаводське» Марія Федь прибирає біля будинків. Сподівається, що зростання тарифів відобразиться і на її зарплаті.

Марія Федь, прибиральниця КП «Новозаводське»:
«Звісно, робота брудна. І тяжко, що ж казати. Ділянки великі. У мене 13 будинків. Територія дуже велика. Нормально, вже звикла. Мабуть, коли підвищаться тарифи, то підвищиться і зарплата, - я так думаю».

Заробітна плата підвищитись має. Саме через зростання мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, тарифи на комунальні послуги вирішили переглянути.

Віталій Морський, начальник КП «Новозаводське»: «Проблема в тому, щоб сплачувати вчасно і податки, і зарплату, потрібно переглянути даний діючий тариф. У зв’язку з цим, у нас буде підняття від мінімальної зарплати, і ще є мінімальний прожитковий мінімум».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З заробітною платою 6050 на руки, ми не зможемо знайти бажаючих на цю заробітну плату і виконувати ту роботу, яку повинен робітник виконувати».

Підвищити тарифи мають із 1 червня. Востаннє вартість квартплати у Чернігові підвищували у 2019 році – на 22%. Тепер ціна обслуговування будинків зросте на чверть і майже на 23% подорожчає вивезення сміття.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Пропонується підвищити тариф на 22,8%. Тобто, якщо зараз тариф складає 23,07 грн, то буде економічно обґрунтованим тариф 28,34 грн».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На сьогоднішній день ми практично говоримо за ті тарифи, які хоча би дозволяють приблизно в нуль працювати підприємствам».

Також за ці гроші планують збільшити кількість поточних ремонтів і оновити техніку підприємств.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вся техніка, яка купувалася і в ЖЕКи, і АТП-2528, вона купувалася не з тарифів. Вона купувалася за рахунок поповнення статутних капіталів відповідних підприємств. Врешті, це взяти з бюджету заплатити, значить щось не зробити, а це шлях в нікуди. Просто шлях в нікуди. Так можна попрацювати декілька років, ще раз кажу, а потім місто буде занепадати, буде відставати від інших міст і ми будемо втрачати, втрачати, втрачати».

ЖЕКам і комунальним підприємствам Владислав Атрошенко сказав проводити зустрічі з чернігівцями, аби вони могли вносити свої пропозиції щодо обслуговування будинків. Підвищення тарифів мають затвердити на засіданні виконкому міськради.

Матеріали по темі:

Атрошенко повідомив, про зростання тарифів на квартплату на 22-25%

У міськраді назвали орієнтовну дату, коли відбудеться підвищення квартплати та подорожчає вивіз сміття

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тарифи, квартплата, вивіз сміття, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект