• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко повідомив, про зростання тарифів на квартплату на 22-25%


реклама

Атрошенко повідомив, про зростання тарифів на квартплату на 22-25%

 

Нещодавно наш сайт повідомляв про те, що мешканці Чернігова в квітні місяці почали отримувати квитанції за квартплату з підвищеними тарифами. А деякі з них виявили на дошках оголошень своїх підїздів повідомлення про значне підвищення з травня місяця. Наприклад в одній з 9-поверхівок на Масанах обіцяють, що ціна обслуговування 1 квадратного метра житла з підвищенням становитиме 9,67 грн.На нараді у мерії, яка пройшла вчора Владислав Атрошенко підняв це питання, пояснивши присутнім, що слід очікувати підвищення не більше як на 22-25%.

У Віктора Пригари начальника КП "Деснянське" Чернігівської міської ради мер попросив надати адресну програму по всім будинкам міста, аби орієнтуватися де і на скільки ЖЕКами буде підвищено квартплату. Адже значне підвищення, про яке йшла мова в оголошеннях на Масанах, попередньо влада не погоджувала.

- Більше 1-1.5 року ми не підіймали тарифи, навіть попри підвищення розміру мінімальної зарплатні та вартості електроенергії. Умовно можна сказати, що середній тариф по місту 4.95 за 1 кв.м., якщо додати 22%, як ми з вами домовлялись, то це буде близько 6 грн. за метр, - сказав мер звертаючись до Пригари.

Також Атрошенко попросив надати йому інформацію щодо ліфтів, які є в в тих будинках, де ЖЕКи планують зробити значне підвищення квартплати. Та можливо, навіть виокремити плату за користування ліфтами з платіжок. Судячи, з усього мер подумав, що на підвищення тарифу за квартплату вплинула саме вартість обслуговування ліфтів:


- Хай люди тоді ходять пішки і платять 6 гривень за квартплату, а ліфти ремонтують за свої гроші, - додав мер. - Потрібно вивчити ситуацію, та практику в інших містах і розглянути доцільність допомоги з бюджету на утримання ліфтів в тих будинках, де значно має підвищитись квартплата.

Також Атрошенко запропонував своїм підлеглим-комунальникам якомога частіше спілкуватися з мешканцями, роз’яснювати їм мотивацію та обґрунтованість підвищення тарифів, та інформувати населення через ЗМІ.

Наприкінці обговорення питання мер наголосив, що потрібно знайти шляхи вирішення проблеми так, аби тарифи аж до 9 грн. за кв.м. не піднімались, оскільки значна частина населення і так страждає фінансово через ковідний карантин.

Gorod.cn.uaХочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тарифи, квартплата

Добавить в:
 
 


Центр Комплект