• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У міськраді назвали орієнтовну дату, коли відбудеться підвищення квартплати та подорожчає вивіз сміття


реклама

У міськраді назвали орієнтовну дату, коли відбудеться підвищення квартплати та подорожчає вивіз сміття

 

Підвищення ціни на послугу з управління будинками відбудеться не раніше 1 червня. Про це стало відомо в ході проведення наради з керівниками комунальних підприємств, які надають послугу з управління, головними економістами та бухгалтерами цих підприємств.На нараді обговорили майбутнє підвищення тарифу на послугу, яку вони надають. Це спричинено підвищенням мінімальної заробітної плати, ростом вартості будівельних матеріалів, інструментів, інвентаря, а також збільшенням обсягів робіт з поточного ремонту житлового фонду.

Міський голова доручив управлінню житло-комунального господарства міської ради скласти таблицю з відображенням всієї детальної інформації по ліфтам, яких наразі по місту понад 700. Зокрема, зазначити дати їх виготовлення та проведених ремонтів, а також що потрібно зробити для покращення їх роботи.

Крім того, був проаналізований тариф та фінансові показники по комунальному підприємству «АТП-2528». За словами керівника цього підприємства, пропонується збільшити тариф в середньому на 22,8% (зараз 23,07 грн з особи, пропонується - 28,34 грн).


Про це повідомляється на сайті Чернігівської міськради.

Читайте також:


Атрошенко повідомив, про зростання тарифів на квартплату на 22-25%

У Чернігові в травні зросте вартість обслуговування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій?

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квартплата, тарифи, Атрошенко, сміття, ліфти, підвищення

Добавить в: