• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові відбувся допрем'єрний показ стрічки «Мати Апостолів» про війну на сході України


Талион

У Чернігові відбувся допрем'єрний показ стрічки «Мати Апостолів» про війну на сході України

 

У Чернігові відбувся допрем’єрний показ українського художнього фільму військової драми «Мати Апостолів» про матерів, діти яких загинули у війні на Сході України. Одну з ролей у ньому зіграла чернігівка.Світлана Осипенко, акторка: «Я граю мати, яка знаходиться на окупованій території. Це буде незвична і не очікувана картина для глядача, тому що вона трохи відриває нас від землі. І оця материнська тема – материнської сили, материнської любові – трохи підвищує наші думки, наші роздуми, вона перенаправляє нас трохи в інший бік, де є інший погляд на речі, які відбуваються сьогодні».

«Мати Апостолів» - унікальний за своєю сценарною формою та дуже сильно емоційно знятий. Він за реальними подіями, які відбулися на Сході України в 2014 році. Де ще й до тепер продовжуються бойові дії.

Трагізм війни показано через історію однієї матері. Перед очима у глядачів постає повна картина трагедії, яку несе війна.

Режисер фільму: Заза Буадзе.

Вікторія Тимошенко, креативна продюсерка фільму: «Він вже зняв такий фільм як «Позивний Бандера», «Червоний» і фільм «Мати Апостолів». Це кіно, по-перше, дуже високопрофесійне. По-друге, це філософське кіно, про наше життя, це кіно не вимисел, а це кіно про реальні події, які зараз відбуваються в Україні, але ми не знаємо які будні на Сході України».

Стрічці пророкують і великий міжнародний успіх.

Вікторія Тимошенко, креативна продюсерка фільму: «У нас вже є запрошення по декілька країнах з цим фільмом. У нас був перегляд 21 вересня. Нас дивилися представники дипломатичних представництв. То вони зробили вже пропозицію, щоб це кіно показати в їх країнах. Тому що є держави, де відбуваються такі самі події, або схожі на такі події. Проблема війни дуже болюча і вона є зараз в кожній країні. Тому це актуально для всіх».

У фільмі немає політики, тільки пронизуючий біль війни, який немає жодного виправдання. Кожна війна – це смерть синів і страждання матерів. Світ не має бути омитий сльозами матерів, він має бути осяяний її любов’ю і теплом, кажуть ті, хто створював цю стрічку. Вони не раз корегували сценарій і довго думали над назвою, аби всі елементи створювали цілісну картину.

Світлана Осипенко, акторка: «Були варіанти «Шлях Софії» і «Пісня живий». Але в останній момент з’явилася назва «Мати Апостолів» і вона, так би мовити, довершила картину і підняла її на той рівень, на якому вона достойна бути».

На презентацію в Чернігові запросили матерів загиблих бійців у АТО/ООС, учасника бойових дій. Подивитися «Матір Апостолів» на екранах кінотеатрів у широкому прокаті можна буде з 3 грудня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військовий фільм, драма, війна, «Мати Апостолів», Заза Буадзе, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект