Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Очолив Міносвіти, зайшовши з чорного ходу: Кабмін дав крісло скандальному ректору Шкарлету


Очолив Міносвіти, зайшовши з чорного ходу: Кабмін дав крісло скандальному ректору Шкарлету

Очолив міністерство, зайшовши з чорного входу. Ректора чернігівського вишу Сергія Шкарлета Кабмін призначив виконувати обов’язки Міністра освіти та науки. Тим же рішенням усунувши від них Любомиру Мандзій.Тиждень тому кандидатуру Шкарлета на посаду Міністра освіти не підтримали в раді. Депутатам не сподобався ректор, який був близьким до скандального міністра Дмитра Табачника, був членом партії «Регіонів», активно підтримував Януковича та не зумів пояснити походження дорогого авто в своїй власності.

Бурхливо протестували і наукове співтовариство, бо Шкарлета спіймали на плагіаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія з академічної доброчесності розглядає, чи був плагіат в роботах Сергія Шкарлета


Після фіаско на профільному комітеті, подання на його призначення навіть не виносили на розгляд у сесійній залі парламенту.

Коли увійти до Міносвіти не вдалося через парадні двері, знайшовся обхідний шлях.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України: «
Призначення заступника Міністра освіти і науки України і покладання виконання обов’язків на Шкарлета Сергія Миколайовича. Принагідно дякую Любомирі Степанівні за такий тягар, який вона несла з честю і гідністю».

Інна Совсун, народна депутатка від фракції «Голос»: «Сергій Шкарлет це не та людина, яка має очолювати Міністерство освіти і науки України. Я, як народна депутатка, звернулася до Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти з тим, аби вони перевірили роботи Сергія Шкарлета на наявність плагіату. А сьогодні вранці я відправила на реєстрацію проєкт закону, яким пропонується заборони займати посади ректорів та міністрів тим людям, у дисертаціях яких виявлений плагіат».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Шкарлет, Міністерство освіти, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект